Spotkanie autorskie z Patrycją Grandą promujące jej debiutancki tomik „Z zakamarków serca”

𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗻𝗮 𝘀𝗽𝗼𝘁𝗸𝗮𝗻𝗶𝗲 𝗮𝘂𝘁𝗼𝗿𝘀𝗸𝗶𝗲 𝘇 𝗣𝗮𝘁𝗿𝘆𝗰𝗷𝗮̨ 𝗚𝗿𝗮𝗻𝗱𝗮̨, 𝗽𝗿𝗼𝗺𝘂𝗷𝗮̨𝗰𝗲 𝗷𝗲𝗷 𝗱𝗲𝗯𝗶𝘂𝘁𝗮𝗻𝗰𝗸𝗶 𝘁𝗼𝗺𝗶𝗸 𝗽𝗼𝗲𝘇𝗷𝗶 „𝗭 𝘇𝗮𝗸𝗮𝗺𝗮𝗿𝗸𝗼́𝘄 𝘀𝗲𝗿𝗰𝗮”. 𝗪𝘆𝗱𝗮𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗼𝗱𝗯𝗲̨𝗱𝘇𝗶𝗲 𝘀𝗶𝗲̨ 𝘄 𝘀́𝗿𝗼𝗱𝗲̨ 𝟭𝟬 𝗸𝘄𝗶𝗲𝘁𝗻𝗶𝗮 𝗼 𝗴𝗼𝗱𝘇. 𝟭𝟲:𝟬𝟬 𝘄 𝗜𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗮𝗰𝗶𝗲 𝗽𝗿𝘇𝘆 𝗭𝗲𝘀𝗽𝗼𝗹𝗲 𝗦𝘇𝗸𝗼́ł 𝗶𝗺. 𝗝. 𝗞𝘂𝘀𝘁𝗿𝗼𝗻𝗶𝗮 𝘄 𝗟𝘂𝗯𝗮𝗰𝘇𝗼𝘄𝗶𝗲 (𝘂𝗹. 𝗞𝗼𝘀́𝗰𝗶𝘂𝘀𝘇𝗸𝗶 𝟭𝟲𝟭). 𝗪𝘀𝘁𝗲̨𝗽 𝘄𝗼𝗹𝗻𝘆 𝗱𝗹𝗮 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗶𝗰𝗵 𝗰𝗵𝗲̨𝘁𝗻𝘆𝗰𝗵.
Właśnie ukazał się nakładem rzeszowskiego Wydawnictwa Edytorial piękny, odkrywczy tomik poezji „Z zakamarków serca” zawierający wybrane utwory autorstwa Patrycji Grandy, z urzekającą, sugestywną i pełną metafory okładką, której autorką jest Emilka Zadworna. Ta książka poetycka z pewnością znajdzie swoich czytelników. Tomik, liczący 68 stron, składa się z 49 wierszy włączonych w czytelne rozdziały: „To co było”, „Romantyczno-erotyczna przygoda i „Dylematy”. Ten jeszcze ciepły debiutancki tomik Patrycji Grandy, będzie głównym bohaterem spotkania. Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać wierszy poetki, jak i posłuchać o jej lirycznej drodze. Autorka przybliży uczestnikom genezę powstania tomiku, zdradzi skąd czerpie inspiracje i dlaczego w jej poezji pojawiają się trzy słowa przewodnie: „życie, śmierć i miłość”.
Serdecznie zapraszamy na poetycką ucztę i poetyckie wyzwanie.
Patrycja Granda urodziła się w Lubaczowie i mieszka w Łukawcu w Gminie Wielkie Oczy. Jej przygoda z poezją rozpoczęła się od gimnazjalnego konkursu o Ignacym Łukasiewiczu. Stworzyła wtedy krótką rymowankę, dzięki której odkryła pasję do pisania. Bardzo chciała, aby myśli, które kłębią się w jej głowie, nie przepadły, a z czasem mogły także ujrzeć światło dzienne, dlatego też „otworzyła swoją szufladę” przed szerszym gronem odbiorców, czego efektem jest tomik „Z zakamarków serca”.